Заняття з елементами тренінгу з учнями 1, 2 класів "Надірване серце"
Мета: розвинути співчуття у дітей; виробити усвідомлення дій, спрямованих на пригнічення і підтримку; сформувати переваги позитивної взаємодії; створити загальний перелік слів на позначення поведінки пригнічення і підтримки, нехтування і схвалення.
Година спілкування із учнями 5 класу "Скажи - "Ні!" булінгу"
Мета - навчальна: ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; - виховна: виховувати почуття власної гідності; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; - розвивальна: розвивати навички протидії соціальному тискові; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.
Урок - гра "Ліза та її друзі подорожують світом" у учнями 8 класу
Психологічна гра "Правда чи дія" з учнями 8 та 9 класу.
Година спілкування із учнями 3 класу "Стоп-булінг!"
Мета: ознайомитти учнів з поняттям булінг. Профілактика випадків агресії, насильства і булінгу в учнівському середовищі.
Година спілкування із учнями 5 класу "Ми проти насильства!"
Корекційні заняття із здобувачами освіти 1-4 класу
"Емоції дивовижний світ"
Мета: формування емоційного інтелекту молодшого школяра, розвиток навичок групової взаємодії, вироблення вміння аналізувати життєві ситуації та розуміння власних емоцій та емоцій оточуючих людей.
Години спілкування із здобувачами освіти 5, 8 класу
"СПІЛКУВАННЯ У БЕЗПЕЧНОМУ ІНТЕРНЕТІ"
Мета: допомогти дітям захистити себе від небезпек віртуального світу та навчити їх правилам поводження у світовій мережі.
Завдання: v з’ясувати, які ризики можуть виникати при спілкуванні в Інтернеті; v визначити, як захистити себе від небажаного впливу в мережі та діяти у небезпечних ситуаціях.
Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".
З метою попередження проявів жорстокості та насильства в освітньому середовищі для здобувачів освіти було проведено профілактичні заходи, інформаційно-роз’яснювальна бесіда щодо видів та попередження насилля в сім’ї та булінгу. Під час виконання завдань учні отримали знання, як захистити себе від будь-якого виду насильства, до кого звернутись у разі небезпеки. Ознайомились з прийомами конструктивного розв'язання конфліктів. Отримали поняття про "ВІЛ-інфекцію та СНІД". Підвищили рівень знань та розуміння проблем, пов'язаних із торгівлею людьми.
Всі учасники проведених заходів зрозуміли основне – все, що принижує людську гідність людини, – зло. Учні вчилися з розумінням ставитися до того, що всі люди різні, пропонувати допомогу ближньому, вчилися бачити в кожному моменті життя позитивні моменти.
Заняття з учнями 5-го класу за програмою:
"П'ятий клас від адаптації до успіху"
Мета програми: формування вмінь і навичок успішного переходу й полегшення адаптації учнів 5-х класів на новому ступені навчання. Завдання: Підвищення рівня психологічної готовності до навчання; Формування позитивної «Я – концепції»; Зниження рівня шкільної тривожності; Підвищення самооцінки та значущості кожної дитини у групі; Формування пізнавальної та навчальної мотивації; Формування позитивного ставлення до школи, вчителів і однокласників.
Година спілкування «ТИ ЯК? ПОВЕРТАЄМОСЬ ДО ШКОЛИ!»
з учнями 2-4 класу.
Мета: обговорити з учнями
їхні емоції та переживання, пов’язані з навчанням у школі; навчити деяких вправ
та практик, щоб допомогти впоратись зі страхом, тривогою, опанувати злість,
заспокоїтися, почуватися впевненіше.
Психологічні хвилинки на перервах з учнями початкової ланки.
Година спілкування з учнями 10 класу
"Ментальне здоров’я: як
його зберегти? "
Мета: формувати у
здобувачів освіти знання спрямовані на збереження і
зміцнення ментального здоров’я.
Година спілкування з учнями 7 класу
"Ментальне здоров’я: як
його зберегти? "
Мета: формувати у здобувачів
освіти знання спрямовані на збереження і зміцнення ментального
здоров’я.
10 клас - це перехідний період від дитинства до серйозного навчання. Специфіка адаптації десятикласника визначається особливостями віку та специфікою профільного навчання. Важливою соціальною потребою даного віку є потреба у пошуковій активності, у самовизначенні, у визначенні життєвих перспектив.
Зустріч з дільничим інспектором Новобасанської громади Литвиненко С. М.. Профілактична бесіда "Правила поведінки учнів на дорозі"
Немає коментарів:
Дописати коментар